8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09156948002

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

جهت ارتباط با وکیل طلاق توافقی ۰۹۱۵۶۹۴۸۰۰۲

کیفیت را فدای قیمت نکنید
بهترین وکیل مشهد > سایر مقررات  > جهت ارتباط با وکیل طلاق توافقی ۰۹۱۵۶۹۴۸۰۰۲

جهت ارتباط با وکیل طلاق توافقی ۰۹۱۵۶۹۴۸۰۰۲

« جهت ارتباط با وکیل طلاق توافقی »

۰۹۱۵-۶۹۴-۸۰۰۲

تماس حاصل نمایید.

( مراجعه حضوری به ادرس فقط با تعیین وقت قبلی )

به نظر میرسد دوره‌ای که دختر با لباس سفید به خانه بخت می‌رفت و با کفن سفید برمی‌گشت در حال تبدیل شدن به خاطرات گذشته است.   که این می‌تواند هم علامتی باشد از فروپاشی بنیان خانواده و هم ریختن قبح و زشتی طلاق در جامعه.   ‎

اینکه حدود ۷۰ درصد از طلاق‌ها به صورت توافقی انجام می‌شود ممکن است بیان کننده ی بسیاری از مسائل باشد. از پیچ و خم های طلاق عادی از خسته شدن مردم تا تفاوت دیدگاه زنان در جامعه امروز.

فرارو در گفتگویی با مریم جمشیدی جامعه شناس به بررسی علل و پیامدهای آمار بالای طلاق های توافقی در کشور می‌پردازد:

طبق آماری که از سال ۹۴ موجود است ۹۷ درصد از طلاق‌های صورت گرفته در تهران بصورت توافقی بوده است. از سال ۹۵ هم اعلام آمار طلاق به صورت عمومی و رسانه‌ای متوقف شد. اگر بخواهیم طلاق توافقی را با انواع دیگر طلاق مقایسه کنیم به نظر می‌رسد نقش زن در طلاق توافقی پررنگ‌تر باشد. شما علت گرایش بیشتر به این نوع از طلاق را در جامعه ما چه می‌دانید؟

طلاق یکی از پدیده‌ها و اتفاق مهم مربوط به حیات انسان است و ابعاد متعددی هم دارد. برای طلاق نیز چهار بعد در نظر گرفته می‌شود.

در عین حال پدیده طلاق توافقی  با میانبر زدن طلاق سرعت بیشتری به این روند می‌دهد و همانطور با سرعت بیشتری هم دودش به چشم هر یک از زوجین و به خصوص  فرزندان و خانواده های انان می‌رود.

کدام فرزندان؟ همان فرزندانی که نتیجه ی تصمیم غیر منطقی زوجین برای ازدواج و از ان بدتر تصمیم عجولانه برای طلاق می باشند باید کل عمر خود را در آتشی که پدرو مادرشان برای آنها روشن کرده اند بسوزنند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

مشاوره حقوقی رایگانمشاوره رایگان با وکیل : 09156948002